Kód: CM250

Café de misión Výberová káva

  • Café de misión
  • Čerstvo pražená káva na Slovensku
  • 1kg balenia

Pokiaľ ju máte záujem nakupovať vo väčších počtoch, zaregistrujte sa a požiadajte o distribučný cenník.

 

Kategória: Eshop

Zvoľte variant

Krajina: 250 g
Skladom | CM250
€30
€10
Krajina: 1 kg
Skladom | CM1
€30

Poslaním predaja tejto kávy je podpora misijnej činnosti v Africkej Rwande.

Z každého predaného balenia posielame 4-5 € priamo do Rwandy. Toto je podstatne štedrejšia forma podpory, než s akou sa bežne stretávame.
Kávu si môžete zakúpiť v našej predajni, priamo z eshopu, ale najmä je určená na ďalšiu distribúciu medzi ľudí.

Cenovú politiku sme nastavili tak, aby sa vám ju oplatilo nakupovať vo väčších baneniach. A ďalej distribuovať medzi ľudí.
Je však potrebné, aby ste sa zaregistrovali a požiadali o distribučný cenník. Ceny, ktoré vidíte aj pri väčších objemoch (4kg, 16kg, 32kg) sú totiž koncové a nie je v nich zahrnutá žiadna zľava. Tú vám vieme nastaviť až po registrácii, keď nás o to požiadate.

 

 O káve

LogoMakr_92GWz3 Veľmi nezvyčajná a zároveň chuťovo vyvážená stredne pražená zmes kávy, ktorá kombinuje veľmi charakteristické odrody Rwandy, Brazílie a Indie
LogoMakr_1pC6Jz

 

Rwanda je malá vnútrozemská africká krajina. Celé územie sa nachádza v značnej nadmorskej výške a tomu zodpovedajú typické klimatické pomery - mierne teploty a časté dažde. V Rwande sa nachádza veľmi pestrá fauna aj flóra, avšak najtypickejším jej reprezentantom sú Gorily, ktoré sú známou turistickou atrakciou. Medzi najvýznamnejšie exportné produkty patrí káva a čaj.

LogoMakr_5YfDjr

 

Zakúpením tejto kávy podposujete misijno-charitatívnu činnosť v Africkej Rwande. V spolupráci s miestnou organizáciou Agape posielame finančné prostriedky z predaja tejto kávy do oblasti Rubavu, kde sa následne zabezpečuje distribúcia pitnej vody, potravín a oblečenia. Ďalej prispieva k rozvoju miestnych komunít a vzdelávaniu v oblasti výpočtovej techniky a rozvoju textilných manufaktúr, tak aby boli miestne spoločenstvá v tejto nádhernej Africkej oblasti dlhodobo udržateľné.

Sympatické na tomto projekte je, že to boli práve misionári, ktorí v minulosti priniesli do Rwandy kávu. Tým  pomohli pozdvihnúť životnú úroveň miestneho obyvateľstva. My v tomto dávnom projekte pokračujeme.