Kód: CM250

Café de misión Výberová káva

2 hodnotenia
  • Café de misión
  • Čerstvo pražená káva na Slovensku
  • 1kg balenia

Pokiaľ ju máte záujem nakupovať vo väčších počtoch, zaregistrujte sa a požiadajte o distribučný cenník.

 

Kategória: Eshop

Zvoľte variant

Krajina: 250 g
Skladom | CM250
€30
€10
Krajina: 1 kg
Skladom | CM1
€30

Poslaním predaja tejto kávy je podpora misijnej činnosti v Africkej Rwande.

Z každého predaného balenia posielame 4-5 € priamo do Rwandy. Toto je podstatne štedrejšia forma podpory, než s akou sa bežne stretávame.
Kávu si môžete zakúpiť v našej predajni, priamo z eshopu, ale najmä je určená na ďalšiu distribúciu medzi ľudí.

Cenovú politiku sme nastavili tak, aby sa vám ju oplatilo nakupovať vo väčších baneniach. A ďalej distribuovať medzi ľudí.
Je však potrebné, aby ste sa zaregistrovali a požiadali o distribučný cenník. Ceny, ktoré vidíte aj pri väčších objemoch (4kg, 16kg, 32kg) sú totiž koncové a nie je v nich zahrnutá žiadna zľava. Tú vám vieme nastaviť až po registrácii, keď nás o to požiadate.

 

 O káve

LogoMakr_92GWz3 Veľmi nezvyčajná a zároveň chuťovo vyvážená stredne pražená zmes kávy, ktorá kombinuje veľmi charakteristické odrody Rwandy, Brazílie a Indie
LogoMakr_1pC6Jz

 

Rwanda je malá vnútrozemská africká krajina. Celé územie sa nachádza v značnej nadmorskej výške a tomu zodpovedajú typické klimatické pomery - mierne teploty a časté dažde. V Rwande sa nachádza veľmi pestrá fauna aj flóra, avšak najtypickejším jej reprezentantom sú Gorily, ktoré sú známou turistickou atrakciou. Medzi najvýznamnejšie exportné produkty patrí káva a čaj.

LogoMakr_5YfDjr

 

Zakúpením tejto kávy podposujete misijno-charitatívnu činnosť v Africkej Rwande. V spolupráci s miestnou organizáciou Agape posielame finančné prostriedky z predaja tejto kávy do oblasti Rubavu, kde sa následne zabezpečuje distribúcia pitnej vody, potravín a oblečenia. Ďalej prispieva k rozvoju miestnych komunít a vzdelávaniu v oblasti výpočtovej techniky a rozvoju textilných manufaktúr, tak aby boli miestne spoločenstvá v tejto nádhernej Africkej oblasti dlhodobo udržateľné.

Sympatické na tomto projekte je, že to boli práve misionári, ktorí v minulosti priniesli do Rwandy kávu. Tým  pomohli pozdvihnúť životnú úroveň miestneho obyvateľstva. My v tomto dávnom projekte pokračujeme.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie