Čokoláda

5 položiek celkom
684c50db
€9,50

Winter almonds Pražené mandle v mliečnej čokoláde s ceylonskou škoricou.Trvá hodiny vyrobiť rovnomerné čokoládové dražé a týždne vymyslieť receptúru. WINTER ALMONDS vznikajú postupným obaľovaním mandlí, vrstva po vrstve. Začíname pražením sicílskych mandlí priamo v našej pražičke, pretože len tak sa dá dosiahnuť ich maximálna čerstvosť. Následne sú obalené v čerstvej škorici a tak vznikajú chrumkavé mandľové guľôčky. Výsledok vo Vás vyvolá otázku: Čím je táto čokoláda také zvláštna? Predsa škoricou. Ochutnajte a objavíte nové chute. Bez škorice to už nepôjde.   Dark Almonds Dražované mandle v horkej čokoláde.Trvá hodiny vyrobiť rovnomerné čokoládové dražé a týždne vymyslieť receptúru. DARK ALMONDS vznikajú postupným obaľovaním mandlí, vrstva po vrstve. Začíname pražením kalifornských mandlí priamo v našej pražičke, pretože len tak sa dá dosiahnuť ich maximálna čerstvosť. Následne sú obalené v 54% horkej čokoláde z kolumbijského kakaa Fino de Aroma sladenej trstinovým cukrom a potom... Potom už nič, chrumkavé mandľové guľôčky bez leštiacich látok sú hotové. Už len vložiť do úst a nechať sa rozmaznávať.

Kód: 418/DAR
266ed465
€11,20

Zmes pražených orieškov v čokoláde.Trvá hodiny vyrobiť rovnomerné čokoládové dražé a týždne vymyslieť receptúru. Chrumkavé čokoládové guľôčky vznikajú postupným obaľovaním zŕn a orechov, vrstva po vrstve. Výber tých najlepších čokoládových dražé obsahuje pistácie v mliečnej čokoláde, mandle v mliečnej čokoláde a škorici, kávové zrná v horkej čokoláde, pražené mandle a lieskovce v horkej čokoláde, marcipán v čokoláde, lieskovce v mliečnej čokoláde a škorici a mandle v bielej čokoláde s kávou. Neexistuje lepší spôsob, ako z mála zažiť tak veľa.

Kód: 421
e97e9aa8
€11,70

Mliečna čokoláda s posypom.Mliečna čokoláda je vyrobená z kakaa Fino de Aroma v kombinácii so sušeným ovocím alebo scukornatenými lupeňmi kvetov vyberaných Master Chef Chocolatierom vytvára horko-sladko-kyslé trio. A nielen to. Je tenká, pevná a pri každom hryze počuť tvrdé puknutie. Ako prvá slovenská čokoláda získala prestížneho ocenenia Great Taste 2014 . Horká čokoláda s posypom.Horká čokoláda je vyrobená z kakaa Fino de Aroma v kombinácii so sušeným ovocím alebo scukornatenými lupeňmi kvetov vyberaných Master Chef Chocolatierom vytvára horko-sladko-kyslé trio. A nielen to. Je tenká, pevná a pri každom hryze počuť tvrdé puknutie. Ako prvá slovenská čokoláda získala prestížneho ocenenia Great Taste 2014 .

Kód: 415/MAN
736702de
+ ďalšie
Kód: 424/DAR
2532d877
€10,60

Nátierka slaný karamel.Túto našu nátierku, budete radšej jesť lyžicou, ako si ju po troškách natierať. Chápeme. Keď si niečo zamilujete, tažko sa kontrolujete. Základom nátierky je 35% lieskovcov, ktoré sú čerstvo upražené a pomleté priamo u nás. Je sladená kokosovým cukrom a neobsahuje žiadne pridané rastlinné tuky ani stabilizátory. Okoštujte radosť a vychutnávajte si kúsky slaného karamelu. Ani vegáni nie sú v bezpečí pred pôvabom našej nátierky. Preto sme vyrobili slaný karamel nielen pre vegánov. Nátierka je vyrobená z precízne vybratých surovín, z ktorých sme namiešali dokonalú symfóniu chutí. Budete ju radšej jesť lyžicou, ako si ju po troškách natierať. Chápeme. Keď si niečo zamilujete, ťažko sa kontrolujete. Základom nátierky je 35% lieskovcov z oblasti Piemontu, ktoré sú čerstvo upražené a pomleté priamo u nás. Kravské mlieko sme nahradili ovseným. Môžete si tak vychutnať dokonalý súzvuk chutí.

Kód: 427/VEG